| Pufaa99 a întrebat:

Hei TPU :*! As dori sa adresez o intrebare. Anul acesta ma voi muta la Slatina la liceul Greceanu. Stiu ca va fi greu sa ma acomodez cu liceul si cu adolescentii de acolo dar eu sunt o fire mai timida, si nici nu prea cunosc pe nimeni in acel oras. Cum ar trebui sa ma comport cu viitoarea mea clasa, cu viitorii mei colegi? Astept raspunsurile voastre :* funda

Răspuns Câştigător
| Rockefeller a răspuns:

Nu fi defensiv, vorbeste cu toate lumea si cauta subiecte de discutat(orice subiect ori cat de neinsemnat ar fi).