| Winners10 a întrebat:

Am 19 ani si in momentul de fata lucrez la un hypermarket din oras. Pe perioada de vara eu am un contract de lucru in strainatae ( cam 2- 2 luni jumatate). As vrea sa va intreb cum as putea sa imi bag concediu fara plata in acea perioada de 2-2 luni jumate. Adica stiu ca trebuie sa vorbesc cu directorul de magazin, dar probabil daca ii zic pentru ce vreau sa imi bag concediu fara plata nu o sa aprope. Ce as putea sa ii zic?

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Adevarul, depinde ce vrei tu sa faci, daca in strainatate iti e mai bine atunci gandeste-te. Poate ti se ivesc si alte sanse. Bafta.