| Roxy16Lovee a întrebat:

Am 3 inrebari.stupide. totusi vreau un raspuns serios... 1. Vreau exemple de cadouri mici care incap intr-un plic, frumoase si speciale pentru o femeie de vreo...41 de ani. 2.Se dau flori la inceput de an scolar? 3.Sa imi fie frica(rusine)sa trimit un mesaj unui profesor de al meu ca sa il intreb daca as vrea sa merg la olimpiada la anul, sa fac pregatiri din vacanta? Habar n-am ce sa fac! MULTUMESC happy

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

1.Un lănţişor ceva. thinking
2. Dacă ai dirigintă/învăţătoare da, dacă ai diriginte/învăţător depinde, dacă îi plac florile îi poţi da.
3.Nu ai avea de ce.

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

1. O bijuterie
2. Da
3. Nicicum, sigur il va bucura.

| Matt24 a răspuns:

Profesoara respectiva iti va spune ca sa mergi doar daca vrei.Ca si cadou, o brosa.