| LovعlyFeelings a întrebat:

Am activat notificari prin sms la facebook dar nu`mi trimite nici o notificare ( pe telefon ). Ce sa fac? am trimis mesaj la acel nr, mi-a dat codu, l`am bagat si imi apare numarul acolo. Your phones:

72****421 pe Vodafone Romania · Mesaje Text Activate. Ce trebuie sa fac sa primesc sms`urile?

1 răspuns:
| RarityInfinity a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.Vei primi notificari doar atunci cand cineva va incerca sa se conecteze pe contul tau dintr-un browser necunoscut.Atunci vei primi si sms.