| Kanyee a întrebat:

Vreau si eu niste raspunsuri din partea celor care au folosit Zineryt. Am cumparat acest produs, dar in 4 zile de cand il aplic, nu se observa nicio diferenta... isi face efectul intr-un timp mai indelungat (la voi cum a fost)? Dupa ce se vindeca cosurile, raman niste pete rosii/maro care trec f. f. greu. Stiti vreun remediu pentru aceste pete? Multumesc din suflet.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Yzzza a răspuns:

Se va vedea efectul,dar trebuie sa il folosesti regulat.Dar oricum, ca orice produs din asta, chiar miracolo nu face.succeshappy

| blaxy a răspuns:

E foarte bun.pe el scrie ca timp de o luna ti trece.folosestete de el in continuare.no sati para rau...eu m-am folosit si dupa ce mi-a trecut nu am avut probeleme cu cosurile tipa de 4 luni...important sa te dai cu el zilnic

| ayacata a răspuns:

Daca foloseti doar zynerit nu o sa te ajute prea mult, trebuie sa ai si o igiena potrivita cum ar fi sa te demachiezi. La mine cam dupa o saptamana s-au vazut efectele.

| eu_4143 a răspuns:

Este foarte bun...la mine a doua zi sa cunoscut

Dar depinde si de ten...big grin