| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU,am câteva întrebărilaughing)
Deci există un băiat pe care îl plac, dar cred că și el mă place dând ceva semne, acum aș vrea să-mi ziceți dacă și el mă place:
1. Mi-a dat cerere pe o rețea de socializare și îmi are toată familia la prieteni.
2. Deci are o privire ciudată îi zic eu, se uită lung lung după mine.
3. La biserică se pune lângă mine.
4. O dată am stat în clasă și era pauză, el deschide ușa și mă arată prietenilor lui și după au plecat, apoi în pauză am ieșit și mi-a zis o prietenă că iar m-a arătat cu degetul colegilor lui.
5. Am impresia că se vrea da mare în fața mea, de ex în pauze el face cumva să fie acolo unde sunt și eu și tot vorbește râde etc. Doresc răspunsuri sincere, mulțumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca te place dar nu prea stie sa te abordeze. Vezi ce va fi pe viitor.

| Simpatic a răspuns:

Te place, dar fiind copil prostut, face chestii de acestea de copil!

| Miaomg a răspuns:

Te place, clar. Dacă ți se pare simpatic bagă-te mai des în seamă cu el și vezi și tu.