| Anonima177 a întrebat:

Bună TPU, am câteva întrebărilaughing)
Deci există un băiat pe care îl plac, dar cred că și el mă place dând ceva semne, acum aș vrea să-mi ziceți dacă și el mă place:
1. Mi-a dat cerere pe o rețea de socializare și îmi are toată familia la prieteni.
2. Deci are o privire ciudată îi zic eu, se uită lung lung după mine.
3. La biserică se pune lângă mine.
4. O dată am stat în clasă și era pauză, el deschide ușa și mă arată prietenilor lui și după au plecat, apoi în pauză am ieșit și mi-a zis o prietenă că iar m-a arătat cu degetul colegilor lui.
5. Am impresia că se vrea da mare în fața mea, de ex în pauze el face cumva să fie acolo unde sunt și eu și tot vorbește râde etc. Doresc răspunsuri sincere, mulțumesc! (Cealaltă mi s-a șterscrying(

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te place asta este sigur
insa nu stie sa se comporte fata de tine cum nici tu nu prea stii, pentru ca sunteti mici de ani
succes

| Violleta2022 a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| Anonima177 explică (pentru Violleta2022):

Dacă mă place

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonima177):

La intrebarea asta numai baiatul ala poate sa-ti raspunda, ca noi nu-l cunoatem, nu-l stim si habar nu avem ce gandeste, cineva pe care nu l-am intalnit in viata noastra.

dar de ce nu-l intrebi pe el?
Sau de ce nu-ti intrebi mama, sau cineva care merge cu tine la biserica, cineva care-l vede ce face si-l cunoaste, ca ei ar putea sa-ti spuna, noi clar nu avem de unde sa stim acest lucru.

| Cosmin3412 a răspuns:

Dacă îl placi si el te place, ce mai contează restul ce ai scris?
Zi-i ca il placi si gata.

| Markos1111 a răspuns:

E puțin ciudata faza cu prietenii dar dacă într-adevăr Va placeți ar trebui sa vorbiți si sa ii spui ca dacă vrea sa fiți împreuna trebuie sa înceteze sa le spună prietenilor chestiile dintre voi