| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am cateva intrebari in legatura cu site-ul okazii.
1.Cand iti faci cont si iti cere sa bagi nr de telefon te va costa pe tine ceva iti va da cost la telefon?
2. Daca trebuie sa trimiti un obiect unei persoane cum il trimiti mergi la posta cu obiectul(imopachetat de tine)si cum le spui lor ca vrei sa trm nu stiu unde obiectu? vA MULTUMESC MULT OFER FUNDA SI VOT:8o ZI BUNA!

Răspuns Câştigător
| KaRy a răspuns:

1. Nu te va costa absolut nimic.Ei iti cer nr de telefon pentru a-ti trimite prin mesaj codul de confirmare si sa completezi apoi codul in spatiul acela unde ti-l cere.
2. Daca iti lasi numarul de telefon te poate contacta si puteti discuta modul in care ii poti trimite obiectul.Probabil iti va da adresa si il poti trimite prin posta desigur.