| KiduuHereXp a întrebat:

am cateva intrebari pentru voi.

1.Cateva metode de copiat daca stau in banca cu un paracios?
2.Cum sa retin mai usor formulele la matematica?
3.Cum sa imi mentin parul ondulat mai mult timp?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Iti creezi un limbaj cat mai incalcit incat sa semene cu niste desene sau coduri apoi le scriii pe banca cu creionil sa nu fie prea vizibile
2.le citesti de cateva ori iar apoi le scrii pe un caiet de cateva ori si gata
3eviti contactul cu umezeala si il dai cu fixativ
FUNDA?

1 răspuns:
| Alexăndruţaa a răspuns:

1. Ai face bine sa inveti nu sa copiezi. Totusi laughing) aacunde.ti fituica in maneca de la camasa :*.
2. Scriindu.le de mai multe ori pe o foaie. Le inveti fara sa vreibatting eyelashes
3.Lasandu.l desprins in timpul scolii, iar cand ajungi acasa pletute. :*.