| hiyorin234 a întrebat:

Buna TPU.
Am cateva întrebări pentru voi.
Cum e la liceu? Profesorii sunt mai ok ca in generala?
Eu am intrat pe profilul de turism si alimentatie.Se pune punctul mult pe matematica acolo? Si ce ore se fac acolo?
Multumesc anticipat ^-^

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul e ca o scoala, decat ca e de doua ori mai scurt si te pregateste de infract.

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Ooo cel mai frumos profil si eu am terminat turism si alimentatie, se pune pret pe matematica dar nu exagerat de mult, atat timp cat inveti cand trebuie e perfect si daca ai o profa buna e si mai bine. In rest vei face romana, isto, logica(super materia), sport, fizica, chimie, geografie, biologie si modulele penteu turism stiu ca ai bazele alimentatiei, igiena si inca una sunt superbe toata o sa iti placa milt te asigur. La ce liceu ai intrat?