| Avocado7 a întrebat:

Buna TPU.....am cumparat si eu o piscina anul trecut are deasupra un colac mare si restul e dintr-un fel de plastic mai tare...m-am distrat foarte mult cu ea dar cand am scos-o vara asta sa o pun pisica mea s-a jucat cu ea si i-a facut o gaura in plasticul acela tare acum curge apa in continu si nu stiu cu ce sa o lipesc/peticesc.Nu as vrea sa mai cumpar alta pentru ca e destul de mare si scumpa.Stiti vreo solutie sa o pot lipi sau ceva special pentru piscina?

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Picătura?

| Avocado7 explică (pentru mimiwewem):

A mers cu picatura si un material asemanator

| mimiwewem a răspuns (pentru Avocado7):

Mă bucur!

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Da pentru ca si eu am una Intex Easy Set la fel cum e in descriere si cand am cumparat-o mi-a dat la ea un set de petice. Daca mai ai cutia cauta dupa ele caci trebuie sa le gasesti.

| Avocado7 explică (pentru Seepty):

Si daca nu le gasesc mai stii vreo solutie cum as putea-o repara?

| AndyLavy a răspuns (pentru Avocado7):

Poti intreba la magazinul de la care ai cumparat-o, sigur iti vor spune ei daca exista sau nu vreo solutie, si daca poti cumpara ceva materiale, care sunt sigura ca exista.