| xPitic a întrebat:

Am descarcat mai devreme Picasa iar acum mi s-au schimbat mai multe lucruri in calculator.De exemplu la messenger imi apar emoticoane noi dar doar eu le vad, celor carora le trimit le apar doar link-uri mariiii.Am mare nevoie de ajutor! Cum pot dezactiva idiotenia asta? Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Picasa este bun ca program, de fapt foarte bun! Nu stiu de unde ai descarcat tu dar in nici un caz nu ai descarcat de pe pagina oficiala. Are suport si in limba romana. Vezi daca in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program ->ai Smiley's de genul SweetIM. Daca ai dezinstaleaza de acolo.
Succes!