| anonim_4396 a întrebat:

^^ Deci mi-am descarcat mai demult o aplicatie de emoticoane sau ce-o fi, si care s-a instalat la messenger. Dar vreau sa le dezinstalez si nu stiu cum... Ajutor? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Salutare!
Poate sa fie un virus. Asa poti sa-ti reinstalezi Mess-uhappy
Intrii in Control Panel dupa in aia cu instalare etcc. si il cauti acolo si ii dai uninstal!
Daca nu merge nici asa clar trebuie sa-ti reinstalezi Mess-u; D
Bafta!
Funda?big grin

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Decat daca iti reinstalezi Messenger-ul. big grin

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Instaleaza-ti mesu din nou

| KimEunHee a răspuns:

Multumesc mult de raspunsuri! ^^

| Pintea_Rares_1983 a răspuns:

Salut!
Nu trebuie reinstalat messengerul, dar iti recomand ca pe viitor sa nu mai downloadezi astfel de programe pentru ca pot ingreuna viteza de cautare a computerului tau si pot contine virusi happy
Deci intri in control panel -> programe ->dezinstalare programe.

FUNDA?