| TaraXdd a întrebat:

Am facebook timeline si vreau la un album sa pun o anumita poza fotografia de coperta, cum sa fac?

1 răspuns:
| username6636 a răspuns:

Buna!
Pai. sa inteleg ca vrei ca atunci cand cineva iti vizualizeaza toate albumele..sa vada o anumita poza prima..ca si cum ar fi coperta de album, corect?
Pai. daca am inteles bine, atunci editeaza albumul si pune poza pe care o vrei pe post de coperta prima. In acest fel, poza pe care tu ai pus-o prima, va deveni coperta happy
Sper ca te-am ajutat!
Bye!