| rockelle75 a întrebat:

TPU.
Am facut ceva ieri...si nici nu stiu daca e bine.
Eram cu un baiat de aprox. o luna...si ieri multi colegi mi-au zis ca sa comb. cu alta fata, care nici ea nu stia ca el e cu mine, si mi-au mai zis ca era combinat si cu alte 2 fete.
M-am desp de el, siel incepuse sa zica: "De ce? Cine ti-a zis? Nu sunt cu alea!" si blah blah blah etc.
Le-am intrebat si pe acele fete care erau presupuse ca fiind cu el, si ele au zis ca da, sunt. Le-am zis ca si eu sunt cu el, si toate s-au desp. de el.
Apoi, una din acele fete care mi-a zis ca el ma inseala s-a comb. cu el.
El imi marturisise intr-o zi ca ma iubeste. Dar...pe la noi prin scoala nu prea ne "iubim". [adica nu prea e cazul sa avem relatii de gen "vrei sa vi pe la mine sa te prezint parintilor?"]
E bine ca m-am desp. de el? Adica, atunci ma simteam bine ca i'am platit cu aceeasi moneda, dar acum sunt cam geloasa pe acea presupusa prietena de'a mea care mi-a zis sa ma desp. de el
Scuze ca am scris asa mult, dar nu stiu de sa fac
Va rog spune-timi ce sa fac sad
Dau si funda happy

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

E clar nici nu trebuie sa te mai uiti la el dupa ceea ce ti-a facutstraight face. Si acea fata nu cred ca poti so mai numesti prietena, deoarece cred ca a facut-o pentru ca tu sa fii geloasa.Ar trebui sa numai stai cu niciunul dintre cei 2, nu merita.Si pentru ca esti draguta nu cred ca va fi o dificultate in ati face alt prietenwinking:*. Cam atat am avut de zis.
Pa-pahappy

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Cam aiurea situatia. In primul rand, daca il iubesti fa imposibilul sa il ai inapoi. Daca nu ai sentimente puternice pentru el a fost foarte bine ca nu te-ai mai uitat la ei. Cunosc genul astia de baieti care umbla nu mai multe fete. Am trecut si eu prin asta. Pentru ce ti-a facut, chiar si cu sentimente puternice eu in locul tau nu m-as mai uita la el. Sper ca te-am ajutat! Pupici! Succes! Craciun fericit!

| Morphine21 a răspuns:

Ai facut alegerea corecta.winking

| excelezlabani a răspuns:

In primul rand esti cea mai fraiera, celelalte tipe au vrut doar sa se combine cu el si au facut misto de tine, eu la varsta ta aveam 5 gagici si toate stiau una de cealalta, dar nici una nu mi-a dat papucii, tu ar trebui sa stai cu el in timp ce mai esti cu inca 4-5 tipi si sa fi mandra k esti in haremul lui, nu vreau fundita vreau doar fund...