| SomewhereOverTheRainbow a întrebat:

Am facut o prostie mare in ultimele doua zile si nu stiu cum sa scap de ea, cu toate ca o sa ma judecati. Da... M-am zgariat pe mana cu foarfeca de o gramada de ori, iar acuma "semnele" s-au umflat si inrosit. Cum pot scapa de ele?
Stiu la ce raspunsuri o sa ma astept, dar in fine. Funda la cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dar nu te judec deloc. Eu judec persoanele idioate. La tine nu e vorba de asta ci de ceva psihocucu. laughing Du-te la medic. Pe bune. Te înţepi cu o foarfecă repetat, rănile se infectează şi tu-ntrebi pe TPU? laughing))

| sappy a răspuns:

Daca tot te-ai taiat de ce n-ai facut-o intr-o zona mai putin vizibila ca sa n-ai nici-o grija?
Incearca sa dezinfectezi rana cu betadina apoi baneocin si pune-ti manusi ca tot e frig!