| dianaalexandram a întrebat:

Am Google Chrome si pe facebook mi-a ramas memorat email ul cu parola intr o culoare galbena.Ce sa fac sa nu mai fie asa?

3 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Iei Ccleaner, acesta va sterge cam ce ai tu prin istoric si iti va face la loc cum era id si parola inttrun camp alb.

| mykydutza08 a răspuns:

Cea mai simpla solutie este sa stergi cromul si sa il instalezi din nou, apoi cand te loghezi prima data cu facebook-ul o sa iti apara un mesaj in partea de sus a paginii care te intreaba daca vrei sa memorezi datele, dai nu si nu se mai memoreaza. Funda happy

| Beto1234 a răspuns:

Pai dai la istoric si dai resetare