| middle654 a întrebat:

Buna tpu.am imprumutat o carte de la biblioteca si am o problema laughing.am deschis-o si am vazut ca a mai fost imprumutata de vreo 10 ori de persoane diferite.cand am deschis-o a inceput sa ma manance pielea laughing) de ce oare?straight face

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil esti alergic/a la carti folosite si de alte persoane

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca mancarimea persista, mergi la medicul de fam.sau la dermatolog.

| amorezul17 a răspuns:

O avea purici laughing glumeam du-o la sterilizare =) vedeti copii de asta cartile dauneaza happy

| Retardatus9000 a răspuns:

Un singur raspuns e corect.Cartile nu sunt facute pentru tineri.laughing