| Andrusk2 a întrebat:

Buna, TPU!
Am întâlnit un tip dragut, am vorbit si pe insta putin si pe la sfarsit mi-a zis "ne mai auzim". Ce inseamna acest lucru mai exact? Ca va mai vorbi cu mine? big grin multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Teoretic, da.

| sierra1 a răspuns:

"mi-a zis "ne mai auzim". Ce inseamna acest lucru"

sinonim cu salut, pa, la revedere, noroc...

| Hyperion7 a răspuns:

Daca el a fost activ în conversație,cel mai probabil nu
Dar dacă ți-a răspuns dezinteresat,probabil că nu
Acuma depinde și de context, dacă ați mai vorbit până acum și ți-o zis asta, înseamnă că mai vorbiți voi, mâine, poimâne!
Atenție! Nu fii prea cicălitoare, o să-l sâcâi și o să-l pierzi, nu mă crezi? Încearcă doar să-i faci spam in fiecare zi și vezi ..mai manifesta atât de mult interes?
Daca da, ii place sa fie copleșit cu atenție, daca nu…o lași mai moale!
Bafta!

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, asta depinde strict de persoana și dacă conversația cu tine i-a făcut placere, cel mai probabil o sa mai vorbiți, acum depinde totul doar de el.