| Ionela91 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult. Ne-am intalnit intr. o seara si am vorbit putin. Ne cunoastem de anul trecut insa nu am avut curajul de a vorbi unul cu altul, pana in acea seara. Cand ne-am intalnit ne zambeam si ne priveam intens ceea ce mi. a dat de inteles ca ii plac. Dar de atunci nu am mai vorbit pentru ca nu ne-am mai intalnit. Are si nr meu de telefon dar nu m-a sunat. E posibil sa nu ii placa de mine? sad

Răspuns Câştigător
| mihaibr11 a răspuns:

Faptul ca va stiti de un an si ati vb asa tarziu, inseamna ca tipul e timid, pentru ca din ce spui tu, cand v-ati intalnit era clar interesat de tine. Probabil asta e motivul pentru care nu te suna. E timid. Suna-l tu si invita-l prin oras, undeva, nu o sa te refuze. Succes

4 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa vb cu el si sa iesiti in oras (in grup e mai bine) asa iti vei da seama daca te place sau nu. poate are pe altcineva big grin

| sofiamaria a răspuns:

Ti-a zis ca nu are pe nimeni deoarece era mai convenabil pentru el asa.Sa fi vrut te cauta.Insa,exista posibilitatea ca el sa fie prea timid pentru a face un pas, de aceea te sfatuiesc sa te apropii tu.In acest mod scapi de dubii happy Mai ales daca va cunoasteti de un an, sau are pe cineva sau e prea rusinos.Incearcawinking Bafta!

| Ionela91 explică:

Pai cand am vorbit cu el mi-a spus ca nu are pe nimeni...

| Ionela91 explică:

Multumesc pentru sfaturi si raspunsuri! :*