| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe facebook pe telefon si am schimbat la niste setari sa nu imi mai apara ziua de nastere, apoi am pus alta data. Acum am intrat pe facebook pe calculator si pur si simplu nu merge sa schimb data, nu ma lasa... Ce as putea face? Vi s-a intamplat si voua? :-

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Salut!
Din câte îmi aduc aminte, de maxim 3 ori poți schimba data nașterii. De n-ai schimbat-o pentru a 3-a oară, așteaptă 24h de la modificare.
Dacă încă nu poți, trimite prin acest formular MOTIVUL în limba engleză + DATA REALĂ pentru care dorești să o schimbi.

Succes!
www.facebook.com/help/contact/?id=177493942357554

1 răspuns:
| mady960 a răspuns:

Nu poti schimba acum nu stiu exact cat trebuie sa astepti sa o poti schimba cred ca dupa 24 de orebig grin.