| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa ma joc pe facebook ourworld? cum as putea sa imi schimb data de nastere la ourworld?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hhhhhaaaaaabbbbbaaaaaarrrrnnnnnnnnaaaaaaaaaammmmmmmm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa imi schimb parola la ourworld?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa imi schimb parola la ourworld?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa imi schimb parola la ourworld?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu... dar vreau sa ma conectez pe facebook si nu pot ca am lvl 36 nu stie nimeni cum se ma conectez cu acest lvl? pentru ca din cauza asta pierd 10 gemsuri ca este un cod special care iti da gems numai daca esti conectat.si uite asa, va og cine stie sa-mi spuna si mie...:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simcer sa fiu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa imi schimb passu l ourworld? j app ziceti mai explicit...tongue si ajtept rasp. obligatoriu

| Ioanamaaxd a răspuns:

Pai trebuie sa fie cont facut de pe emailul care il ai pe facebook alt fel nu u sa ti mearga happy Funda?

| emibillie a răspuns:

Ca sa schimbi parola dai la account upgrade apoi la user settings si scrie acolo sa schimbi numele parola sau sa stergi contul( vezi sa nu dai din greseala clik sa stergi contul laughing ) si atat... data de nastere no poti schimba da dc vrei so schimbi?

| emibillie a răspuns:

Da vezi ca trebuie sa te conectezi cand ai mai putin de level 13 sau maxim 13 ca altfel nu merge sad si eu sunt 21 si...