| Smileeeeeee a întrebat:

Am la engleza de facut o scrisoare in care sa ma prezint si nu stiu cum sa o fac (trebuie de 80 de cuvinte) ajutati`ma pleaseee! Funda normal!

1 răspuns:
| Didi908 a răspuns:

Nu poti sa-ti faci tema singura? imi mai pun si eu intrebari gen de astea pe TPU dar nici chiar asa! de acum' imi postez toata tema si gt rezolvati-mi-o straight face! gandeste-te si u. folosesti google translator daca nu-ti merge mintea! straight face SUCCESwinking