| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU am luat si eu world of warcraft 1.12.1 si pe druid nu are transformarea in pasarea aia daca iau wow burning crusade in el este la druid transformarea in pasare mersi mult DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Leaflets a răspuns:

Pai cred ca stii ca doar la lvl80 te poti transorma in pasare, nu? Dar depinde si ce versiune este straight face

1 răspuns:
| TuttyFNK a răspuns:

In Vanila si Tbc nu mergea sa zbori nici macar in azeroth. joaca de la 3.3.5a in sus de aici puteai zbura calumea iti recomand mop sau cata tongue