| Roxu_5937 a întrebat:

Am luat un virus, si nu prea stiu cum sa scap de el. Chestia aia cu doua imagini sa gasesti diferente, si la un momentdat, apare unu si tipa. Din cate observ, nu imi apare vrusul decat atunci cand deschis folderul in care l-am salvat, dar in lista din antivirus nu apare, cel putin asa mi se pare. Am antivirus AVG. Vre-un sfat ceva?

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Daca vrei sa scapi de el, ori faci nu stiu ce de la meniul alt+ctrl+delete, ori reinstalezi windowsul.

2 răspunsuri:
| Roxu_5937 explică:

Si mai scrie :the virus vault has reached the maximum file count limit

| Roxu_5937 explică:

Ee, troja horse:-