| belabel1 a întrebat:

de doua zile am un virus la mess care trimite mesaje la cei din lista mea dar nu la toti.sunt mesaje in engleza si pare ca si cum as vorbi eu si trimite un link.nu stiu cum sa scap de el:-s help!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

| florin1979 a răspuns:

Sau ad aware, eu asta il folosesc in detrimentul malwarebytes. pot spune ca la mine a facut treaba, dar nu pot spune care este mai bun. malwarebytes sau ad-aware!

| AndreiGabi a răspuns:

Http://www.malwarebytes.org/
Descarci,intsalezi,scanezi,stergi virusi...bafta!

| sharky88 a răspuns:

Am aceeasi problema...tu ai rezolvat?

| sharky88 a răspuns:

Am aceeasi problema.Tu ai rezolvat? Cum?

| sharky88 a răspuns:

Am aceeasi problema.Tu, ai rezolvat? Cum?

| sharky88 a răspuns:

Ai rezolvat? Cum?