| No0Na0Me a întrebat:

Am mai multe intrebari si o sa incep cu prima: 1.Transpir la maini si la picioare! Cum pot face sa nu mi transpir? 2.Eu iarna racesc foarte-foarte nasol si in fiecare iarna stau cel putin 2 saptamani la pat! Cum as putea sa-mi intaresc imunitatea sa nu mai racesc? (mai e pana la iarna dar sunt curios) si 3. Vreau sa imi fac un regim de viata sanatos cu mai multe fructe si legume si cu exercitii fizice.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi si cu niste exercitii care sa-mi antreneze toti muschii? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mersu pe jos e suficient ca sa misti toti muschii iar cu imunitatea e posibil sa nu te imbraci gros iarna ori ai nevoie de vitamine prescrise de medic. Vara e normal sa transpiri si e bine ca scoti o groaza de toxine din corp.

1 răspuns:
| Anonimus12468 a răspuns:

Din ce oras esti ca poti sa-ti zic ceva