| SheCanFlyy a întrebat:

Buna tpu.Am mare nevoie de ajutor! Ieri mi-am cumparat din Carrefour un joc -Medal of honor.Cand am ajuns acasa si am bagat cd-ul in calculator, am intrat in My Computer ca sa il deschid si cand apas pe (DhappyDvD RW Drive imi apare optiunea de Burn a disc.Ce inseamna asta? Si cand dau la properties imi zice ca are 0 bytes.Multumesc si funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E CD gol si trebuie sa mergi din nou la mall ca sa iti dea altul daca mai ai bonul fiscal.