| CataLyNh0 a întrebat:

Salut, am o problema cu stick-ul. Am un stick de 16GB si de curand l-am bagat intr-un alt calculator. Acolo, cand am intrat pe stick din My Computer, imi aparea un shortcut cu numele stick-ului si memoria lui. Dupa ce intram in acel shortcut, toate fisierele erau la locurile lor. Cand am ajuns acasa, imi facea la fel ca acolo, imi aparea acel shorcut, iar mai apoi imi tot dadea o eroare cum ca Stick-ul sau fisierele din el erau corupte...
Acum, stick-ul imi apare in My Computer, intru in el, imi apare tot acel shortcut, iar cand dau dublu click pe el nu-mi mai intra deloc in el. Am tot incercat sa-l formatez, am incercat ceva si cu USb Show si cu Autorun Remover...Stie cineva ce-as mai putea sa fac? Funda. big grin

2 răspunsuri:
| XxVaLyxX21 a răspuns:

Dai format si o sa-si revina.

| CataLyNh0 explică (pentru XxVaLyxX21):

Am spus, l-am formatat de mai multe ori...Pana cand nu pun ceva pe el nu-mi apare shortcut-ul, dupa ce am pus orice fel de fisier pe el imi apare la loc.