| blahblah_7366 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajut-o de cateva zile nu mai imi merg boxele si nu stiu ce sa fac cand intru la control panel sounds and audio devices si pur si simplu ii blocat va rog ajutati-ma si acel sfat care ma va ajuta va primi funda si vot

2 răspunsuri:
| blahblah_7366 explică:

Da miai putea da un link
pls
si promit ca iti dau funda

| AleX_4541 a răspuns:

Pai e simplu tu nu ai instalat placa de sunetlaughing). Instaleaza placa de sunet si o sa vezi ca merge. Daca e instalata dezinstaleaz-o si reinstaleazo.Trebuie sa mearga 100%.
Funda?