| andras1234 a întrebat:

Funda maree +vot va rog ajutati-ma in urma cu cateva zile nu mai imi merg boxele si cand intru la control panel si la sounds and audio devices ii blocat si nu stiu ce sa fac ca nu mai pot rezista fara muzica big grin help me

Răspuns Câştigător
| GEONY_5220 a răspuns:

Salut, si eu am patit acelasi lucru dar am rezolvat problema vezi daca ai programul CMI Audio Config daca nu cautal pe net si instaleazal

1 răspuns:
| Loka a răspuns:

Poate ti s-a stricat placa audio.Asa i s-a intamplat si verisoarei mele.Incerca sa le duci undeva si-ti spune ce probleme sunt:*funda:->