| Uvhcbf778 a întrebat:

Buna TPU! Am nevoie de ajutor! Acum ceva timp mi s-au intamplat niste lucruri cam ciudate.Eu stand la tara, de vreo 3 ori in zile diferite am vazut ca unele persoane dragi mie se duc in directii diferite, altele decat unde aveau treaba, iar cand am intrebat acele persoane daca au fost acolo mi s-a zis ca nu.M-am documentat si am avut de a face cu un doppelganger, care ia forma umana oricui…acum sunt speriata si va rog sa luati asta in serios. Ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar imaginatia ta sau au o forma de paranoia, care iti creaza aceste vedenii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca te-ai documentat gresit.Ce spui tu nu e un cameleon in forma umana care se transforma in oricine, ci o alta persoana de pe planeta care arata exact ca tine(cu 8 miliarde de oameni e si imposibil sa nu existe dubluri). Nu te mai speria singura, caci persoanele acelea te-au mintit.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Pregătește de bacalaureat, îl ai la anul și lasă poveștile gen Sherlock Home deoparte!

| Sistemulxxl a răspuns:

Ce fumezi? Schimba dealerul ca are marfa proasta.