| LoveYouBadBoy a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Acum mult timp prietena mea Elena a fost cu un baiat Andrei ca sa il faca pe fostul prieten gelos.cam acum o luna eu am fost cu andrei pentru ca imi placea de mult timp de el iar atunci cand ne era mai bine a venit elena are mi-a zis ca o doare sa ne vada impreuna si mi-a zis sa ma despart de el.Eu am vazut ca Andrei se cam uita dupa ea si m-am despartit de el dar inca il iubeam sad. si elena s-a combinat cu el si acum mie imi e ff greu sa-i vad impreuna cand st ff fericiti.si vreau sa ma impac cu el dar nu ma pot face de ras sa-l intreb eu.si totusi ma gandesc ca mai bine nu-l cunosteam crying. si in fiecare zi plang cel putin de 2 ori. i-am zis asta elenei si a zis ca se simte prost sa-i zic ce i-am zis si atunci ne-am certat dar acum ne-am impacat si in fiecare zi ma intreaba cat la suta mai il iubesc si eu trebuie sa o mint spunandu-i ca 15 % crying. ma gandesc sa nu mai umblu pe aici pe strada si sa incep sa petrec mai mult timp cu prietenii mei din centru de la scoala. dar nu stiu ce sa fac.eu acum nu mai stiu ce inseamna aia "fericire" sad help me fundita

Răspuns Câştigător
| Alyxutz a răspuns:

Unu la mână Elena aia crezi că iţi e prietenă? Eu te asigur că nu! Deoarece tu ca prietenă adevărată i l-ai cedat pe Andrei pentru fericirea ei, iar ea n-ar face asta pentru tine. Sfatul meu e să te -departezi de ea şi să-ţi faci prieteni noi, iar de Andrei poţi să uiţi nu merită dragostea ta! Baieţi şi prietene gasesti mergând pe drum, dar zilele trec şi nu le poţi aduce înapoi!:* Ai grijă de tine ai o viaţă şi nu merită să o risipeşti!