| GusitaDan a întrebat:

Buna prieteni.Numele meu este Dan si as dori sa va intreb ceva.Cu ceva timp in urma am fost cu o fata pe nume Andreea. O iubeam din tot sufletul si as fi vrut sa-mi petrec tot restul vieti alaturi de ea, dar dupa putin timp relatia noastra s-a sfarsit brusc. Chiar daca nu mai sunt cu ea, mie tot la ea imi este gandul si nu pot sa mi-o scot din minte. Inima mea imi spune ca ea inca ma iubeste si nu stiu ce sa fac.Sa ma impac cu ea si sa fim din nou impreuna?

1 răspuns:
| Maothecat a răspuns:

Daca tu crezi ca intr-adevar ea merita eu zic sa va mai acordati o sansa big grin.acum depinde si motivele despartirii voastre "bruste".