| Alexandra2424 a întrebat:

Am nevoie de ajutor laughing
Imi puteti da si mie niste sfaturi despre cum sa slabesc mai repede? Adica problema mea este ca mi-e foame mereu si mananc cate putin dar ma ingras incontinuu.
Intrebarea mea este ce as putea sa imi iau la scoala ce sa tina calumea de foame si sa nu ingrase? Sau ce diete stiti? Am 17 ani, 1, 76 inaltime si am 72 kg. (Dar am si oasele grele din spusele doctorului). As vrea sa slabesc undeva la 8-10 kg.
Astept sfaturile voastre happy

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Fă sport.