| Siracuzia a întrebat:

Am nevoie de ajutor, ma simt ciudat de ceva timp, mai exact de doi ani, de cand a venit un baiat la noi in clasa.Acum am 14 ani.De la 12 ani, din clasa a VI-a, baiatul de care va spun s-a mutat la noi la scoala.De prima data cand l-am vazut, am ramas putin blocata.Ne intelegem bine, suntem amandoi premianti si suntem doua firi linistite, dar ambitioase.In ore ma uit lung la el, cand ascult muzica ma gandesc imediat la ellaughingodata chiar l-am visat.Cand vorbim pe mess, ma emotionez putin, iar cand il am fata in fata simt ca ma scufund in ochii lui. O colega zice ca se observa ciudat la mine. Ce se intampla? Oare se poate sa?sad

Răspuns Câştigător
| ovidius a răspuns:

Simplu zis, îţi place de el.

1 răspuns:
| DjGrasu a răspuns:

Pai ati place de el fara sa vreai cum s-ar zice si te atrage pentru ca va asemanati amandoi