| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor, prietenul meu isi face majoratul peste putin, ce cadou i as putea face? happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O bratara aur / argint ce iti permite bugetul pe care gravezi numele lui si varsta. (sau numele tau )

5 răspunsuri:
| Caty5 a răspuns:

Cred ca i-ar placea foarte mult nu un cadou scump ci un cadou daruit din inima si chiar unul facut manual de catre tine, iubita lui!

| AIPS a răspuns:

O cina romantica, iesiti la un film impreuna, doua bilete la un concert(el si cu tinehee hee, un sarut, un ceas de mana, o camasa, o jacheta, un CD cu melodiile lui preferate, bilete la un meci de fotbal(sfat:trebuie sa faci si ce-i palce partenerului tau)sau nu mai stiu gasesti tu ceva de pe-aici happy

| davidescu88 a răspuns:

O carte, un roman. un ursulet e plus laughing

| xSK1N3Tx a răspuns:

Ceau...Eu zic sa te uiti peste cei place el si nul are. Poate ii place un joc pe calculator FallOut sau un filmulet care nul are assa o saii faci o surpriza.Bafta Pa-Pa...

| cati21 a răspuns:

Un pachet de pr********ve... happy