| oղℓiղe a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, deci ceva timp in urma am perdut un inel de aur prin camera, l-am pus pe masa dupa ceva timp nu am mai dat de el..cum pot sa-l gasesc ajutati-ma va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Blayr a răspuns:

Se zice că aurul se ascunde. Odată pierdut, în pământ intră. Nu mai ai cum să dai de el sau cel puţin. nu aşa uşor.

3 răspunsuri:
| roxkiss a răspuns:

))))) salut, pai uite pe jos, sub pat sub masa pe alaturi pe jos, intreaba daca cineva a intrat in camera si l-a luat sau din niatentie lau dat jos, nu facea cu aspiratorul prrin camera! cauta atent! sper sa il gaseti. bafta!

| Alexutsza a răspuns:

Cauta-l. Pute-ti in minte ca il vei gasi si spera sa lucreze si constiinta laughing Uita-te si tu pe masa, pe jos, sub scaun, pe covor, sub covor. Noi nu avem de unde sa scriu unde este tongue

| oղℓiղe explică:

sadsadsad mdaa..am auzit si eu de vorba asta, ca odata pierdut nu-l mai gasesti!