| millar a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutorul vostru, scuzati categoria. Deci trebuie sa faco compunere despre un eveniment memorabil din copilarie in care sa prezint sentimentele contradictori Vreau doar idei nu sa faceti voi compunera, chiar nu stiu cum sa o fac despre ce sa fie vorba

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Cum iubesti ciinii dar te temeai de ei. Si un dulau mare s-a imprietenit cu tine (aici evenimentul) si de atunci nu te mai temi.