| melek1996 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru urgent. Mi-a trimis cineva pe mail un document dar cand l-am descarcat nu pot sa vad ce scrie deoarece nu am word. Ce program pot sa mai folosesc ca sa-l vad Astept raspunsurile voastre. funda

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Probabil nu ai word 2007 nu? Pai daca documentul nu are fotografii si e simplu il poti deschide cu Notepad dar nu am de unde sa stiu daca iti merge.Incearca sa-l dai cuiva si sa ti-l deschida si sa ti-l transfere in Notepad sau sa-ti downladezi tu de pe net wordhappySucces.O zi minunata