| RazvanXD21 a întrebat:

Am nevoie de cateva provocari si intrebari de la voi petru un vlog.

Răspuns Câştigător
| BellaVampire a răspuns:

Buna!
Da`te de 5 ori de-a rostogolul si apoi incearca sa stai in cap.
Scrie un sms amoros si trimite`l unui numar aleator.
Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.\
Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)
Imita un profesor de la scoala.
Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.
Fa o descriere in stil rap
Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul
Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in jungla.
Sa mananci o bucata de ciocolata cu mustar pe ea.

sa iesi afara in pijamale.

sa tipi de la geam : craciun fericit!

sa iti imiti vedeta preferata.

sa ii spui profesoarei/profesorului ca ti-a mancat mama tema.

sa-l imiti pe basescu.

sa strigi in gura mare ca te`ai indragostit de mama-omida.

sa ii zici persoanei de care esti indragostit/indragostita ca i-a murit catelul.

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Vlogul presupune sa ai imaginatie.

| Alexandru0007 a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti tu la ceva, asta e si ideea unui vlog.asa pot sa face toti

| herbil6 a răspuns:

Provocari: sa-ti bagi capul de tot in zapada; sa te dai cu sania stand in picioare; sa pui paine in apa si sa bei
Intrebari: ai facut vreodata dus cu apa rece? ai baut vreodata fanta amestecat cu pepsi? bafta