| MadaMadalina1234 a întrebat:

Am nevoie de cel mai bun sfat...
Ei bine, ieri un baiat imi dadea palme la fund. Totul a inceput de la o provocare. Am jucat adevar sau provocare cu 2 colegi o fata,un baiat(acela despre care vorbesc) si eu.
Si a primit provocarea asta. Si a facut-o. Cand ma duceam la magazin din nou jap una!
Inainte nu imi dadea. Cred ca de la provocarea asta a innebunit
Cand am plecat de la ore jap una si de data a scos si un "arrr" si eu nu i-am spus decat pa. un prieten de-al lui era in spate. si ei bine,s-a dus dupa el, probabil sa ii spuna toata povestea.
Spune-ti-mi ce sa fac... Nu zic ca nu imi place... Si a da mai este o fata in clasa, chiar 2 care tot asa un posterior ca lumea si la fel si lor le da,dar mai multi baieti. Mie imi da numai acel baiat si e chiar foarte ciudat ca nu stiu ce sa zic,ce sa fa, tinand cont ca imi place ( nu sunt curva sau ceva de genu) dar cred ca oricarei fete ii place sa fie bagata in seama. nu stiu acum. poate suna ciudat ce am spus eu mai sus, dar sper sa fie cativa oameni care sa ma ajute cu un raspuns matur.
Stiu ca or sa mai fie cativa care vor comenta aiurea. Stiu asta.
Si mda. apropo am fost impreuna cu acel tip si chiar m-a iubit.
Va rog raspunsuri sincere. DAU FUNDA. happy

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cine's eu sa te judec? Iti place de el? Trageti-o cu el,scurt la subiect fara eroare, dupa vi si imi spui laughing sau ne spui. Oricum, de ar fi sa fiu serios, Una e cand iti da toti palme la fund, alta e cand iti da unu 2 3. Acum, eu nu stiu cum e sa iei palme la fund, stiu doar cum e sa dai blushing Mai ales cand strangi putin... hopa gata, ca imi zboara gandurile departe. Pune mana pe cartelaughingsi invata lasa fundurile, relatiile si 'palmili' la fundlaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii place de tine. Maimult ca sigur ca te si doreste. Fii sigura ca in momentul in care te "alinta " in acel mod in imaginatia lui intervin si alte fantezii sexuale.Ti-ai pus intrebarea daca vei putea sau dori sa i le satisfaci?

| mihai69 a răspuns:

Sincer? ai prea mult timp liber!

| neutrino a răspuns:

Probabil ca si tu ai un fund "bun" si el a observat acest lucru: doreste sa se bucure si sa beneficieze si el de podoabele tale naturale. Ai grija ca in curand va observa ca ai si tate.

| piticelm a răspuns:

Da,adevarat,fetelor le place sa fie bagate in seama, insa categoria care accepta palme la fund, se numeste altfel. Daca tot iti place atat de mult, stai si tu pe catedra si asteapta sa-ti pice ceva.

| FlorinIsc a răspuns:

Da-i o palma cand mai face asta, anunta-ti parintii, diriginetele. Doamne, peste cativa ani ne vei spune ca esti violata, dar iti place.

| EllaYlk a răspuns:

Și eu sunt fată, dar niciodată nu mi-a plăcut să fiu băgată astfel în seamă. Acum depinde de caracter! Nu știu câți ani ai, dar ca sfat, pot să îți zic că, ceea ce face băiatul respectiv nu intră la categoria "băgatul în seamă" ci la o categorie mai avansată sau pur și simplu o face pentru a se amuza de reacția ta. Pe de altă parte, faza cu iubirea... Nu știu ce să zic! Nu-i așa ușor să iubești. Să iubești e total diferit de a plăcea pe cineva sau de atracție. Ai putea să îl întrebi sincer ce vrea să demonstreze prin gesturile sale. Acum rămâne la aprecierea ta.