| anonim_4396 a întrebat:

mie imi place de un baiat si vreau sa stiu daca si el ma place. Deci am jucat un joc,cu prietenii (bineinteles era si el),se numeste 'respectiv sau respectiva' si baiatul de care imi place era cel care dadea provocarea,pe toate fetele le-a pus sa ii sarute pe baieti si numai pe mine m-a pus sa-i scot papucii din picioare lui, nu este ceva ciudat, ar fi un semn ca ma place?

1 răspuns:
| ynna93 a răspuns:

Sincer nu prea cred. 1. E posibil sa fi vrut sa rada putin de tine 2. daca era intentia lui de a te face sa crezi ca te place e ciudat baiatu si totodata ciudat mod de a arata cuiva ca il/o placi. Sfatul meu: Mai asteapta semne, daca o sa continue cu faze din astea NEXT.