| Dheutsik a întrebat:

Am nevoie de niste idei.M-am inscris la un concurs si trebuie sa fac un poster cu tema:"Prietenul meu, plasticul". Problema este ca nu am decat cateva idei, si nu sunt complet dezvoltate.Am o bucata foarte mare din carton verde si as vrea sa folosesc si plastic, hartie creponata si imagini.Va rog sa imi dati idei si eventual niste linkuri cu exemple.Dau fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| Meow a răspuns:

Incearca sa faci un fel de "om" din plastic! Ar arata foarte bine daca ar fi si in marime naturalawinking

2 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

foloseste doar plastic, folosaeste o parte dintr-o caserola si poti lipi pe ea
bucati de margelute colorate

| Roxana06 a răspuns:

Poti face de ex ceva tipator ceva sa ieasa in evidenta!