| dydydodox a întrebat:

Buna TPU:*! am nevoie de niste statusuri...cine ma ajuta cu cateva, orice tip de statusuri ( de iubire, tristete, orice)? dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

♥I wish that I could fly . Into the sky . So very high . Just like a dragonfly .
♥Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau !
♥Cand am probleme mai ales . Zic "Mai da'le'n mortii lor" .
♥De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate . Ca visele devin realitate ! love struck
♥It`s to late to apologize .
♥Pot sa gandesc cu voce tare . Ca nimeni nu ma vede . Nimeni nu ma aude . Sunt o oarecare .
♥Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima .
♥Cand imi numar prietenii,pe mada o pun de 2 ori love struck .
♥Si poti sa`mi iei ce vrei . Cand am langa mine toti prietenii mei !
♥Siii peste toate o sa trecem cu capu` sus . Pentru ca surorile asta si-au propus smug .
♥Doar in visul meu gasesc lumea perfecta love struck .
♥Intamplator,oricine poate iubi smug
♥Cand iubesti pe cineva, simti nevoia sa-ti fie aproape love struck
♥Sunt eu,tu si restu' lumii . Tine minte nu conteaza ce abereaza unii . happy
♥Nu exista fericire de care sa-ti amintesti,fara tristete happy
♥Orice iti poti imagina,este real !
♥Visele intotdeauna inving realitatea daca le acorzi o sansa love struck
♥Fiecare are varsta pe care o simte .
♥Lumea in care traim . Este complicat de simpla happy .
♥Imi spui ca nu mai sunt la fel . Ca m`am schimbat . De fapt.n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat .
♥O vezi doar cand vrea . De`aia esti nebun dupa ea.
♥Zii ce vrei,tu stii,eu asa`mi traiesc viata !
♥Sunt cine vreau să fiu şi fuck ce vreau ! Fără ruşine imi iau ce-mi convine smug
♥Say hello to my little gun smug .
♥Pot fi orice`ti doresti . Atata timp cat ma iubesti smug
♥Zici ca nu se mai poate . Ca le'ai vazut pe toate . Poate ar trebui sa cauti fericirea'n alta parte .
♥Diferita . Nu pot fi comparata . Nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata .
♥Nu stii ce gandeste si nu stii daca are rabdare . Daca e genu` de fata care ar face o favoare
♥Poate ca ar fi o idee sa nu mai stai sa pierzi timpu` in continuare . Da` cand faci un pas in fata ea dispare .
♥Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla love struck
♥În mine se mai vorbeşte şi azi despre tine love struck !
♥Mie nu`mi strica vremea starile cum vi se`ntampla voua !
♥Sunt multe ca ea . Dar nu toate stralucesc batting eyelashes
♥Si'ti vezi de treburi. Ca oricum viata merge'n suturi .
♥Ai cauzt,te-ai ridicat inveti noi moduri sa te scuturi !

6 răspunsuri:
| krystal02 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ sunt foarte dragute astea

| dydydodox explică:

Oups...m-am gresit... "am nevoie" am vrut sa sciu in loc de "am denoie"

| Viviana_6347 a răspuns:

Cand toti prietenii se prefac ca stiu, ridica doar degetul mijlociu.
What the hell?
Never say never.
Nimic nu ma poate opri baiete!
Pussy is power!
Traim intr-o lume confuza, nu ne mai recunoasteam prietenii si dusmanii.
Prietenii sunt ca o minge de fotbal. Cand e curata pui mana pe ea, iar cand e murdara ti-e lene sa o speli.
Ingrijeste-te pe tine in primul rand.
Zambeste, nu stii ce va fi maine.
Sunt trista si dezamagita, ca lumea asta-i nimicita, de oameni rai, distrugatori ce nu le pasa uneori.

| Spd_Iulian_1990 a răspuns:

Opriti pamantul, Vreau sa cobor! laughing

| All3xandra_3988 a răspuns:

IERI:Am pus intre palmele noastre surasul
Eram asa de fericiti,incat palmele noastre radeau
Nebuni de fericire,ne-am lovit cu fruntea de cer
Durerea ne-a invins si ne-a aruncat inapoi pe
pamant.
AZI:Cand ne-am trezit, eram doi copaci
Iar mainile noastre, ramuri de disperari;
Implorand cerul sa aduca fericirea`napoi.
Vazand ca nimen nu ne-a ascultat
Am hotarat sa ne ajutam singuri.
MAINE:Ne vor creste mainile pe sub pamant
Si astfel ne vom regasi;
Vom prinde in mainile noastre surasul
Iar fetele noastre indepartate spre cer
Vor zambi timid
Inflorind pentru prima oara.

In parul tau
Ar vrea sa mi se joace degetele.
In buzele tale,
Buzele mele ar vrea sa se regaseasca
In ochii tai
As vrea sa`mi aflu destinul.
In mainile tale,
As vrea sa`mi gasesc mangaiere
In zambetul tau
As vrea sa`mi gasesc bucuria.
In pasii tai as vrea sa`mi aflu drumul.
In inima ta
As vrea sa fiu eu...

Funda? te roog
batting eyelashes