| as_6377 a întrebat:

TPU.
Mmm, caut niste statusuri de dezamagire, dar sa nu para
niste statusuri de iubire dar nu prea pronuntata
niste statusuri de tristete dar nu prea multa
niste statusuri normale.
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| M3lania a răspuns:

Si cand credeai c-o poti distruge. Te uiti la ea, zambeste si e dulce love struck
Ea nu e O păpuşică s.o manevrezi cum vrei Vezi că fata asta mică are în cap o mie de idei

Da, poate te-a iubit candva.si poate nu de mult inca te iubea.dar tu pana acum nu ai vrut o.[ ].ai vrut pe altcineva.iar acum cand tu o vrei pe ea.nici nu se mai uita in directia ta[
T3 uItZi ca FrAiEru`n tReCuT__[ ]__si`ty dAi sEaMa cE`aI pIeRdUt__[ ]__CaNd Ma vEzY ZaMBiNd fRUmOs__[ :X]__Yty dAi sEamA K eSti PROST
o vezi? nu e trista,chiar deloc,zambste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea, deja nu se mai gandeste la tine
Si maine e o zi si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu
Erau doar amici Pana cand s`au sarutat"
Tu stii ca te iubesc, asta e punctul tau forte!
Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

Din tot ce ai.sunt tot ce n'ai
Mama ce copile`! Ce tupeu ce ochii`, ce picioare`! Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

Prietenele mele? Te vor si ele
uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, si daca totusi gusti., sa nu inghiti :X
Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:
E doar fata pentru. care ti-ai fi dat viata, dar din pacate prea tarziu ti-ai dat seama.

Nu sunt regina nu`s fotomodel da cat timp esti cu mine vreau sa`mi fi fidel sunt cu ochi pe tine cum scrie la karte pentru unu ca tine am ochi si la spate

Ea e Barbie! Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e nu isi pot permite
E doar o fata cat se poate de obisnuita Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar
Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!
Ti-am mai zis si-ti zic din nou, nu fur inimi, le primesc cadou.
Decolteul meu te face sa ma iubesti? Nu multumesc. poti sa ma parasesti!
Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna.

Nu mai e Ea. Fetita ce taceaa~ Astazi iti spune Pa, ieri poate ii pasa.

Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Si infrangeri care ma inaltza
Aparentzele inshala.Un zambet nu` se compara.Tot ce e `pe dinafara.Inauntru te omoara!
Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fix In Cot De Tine
N`am impresii`n cap`! Nu sunt figuranta`! Si daca` esti cumva` de alta` parere`. Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!]

Te provoc sa' ti arati adevarata valoare. Faptele.Nu vorbele te fac sa fii mare

Lumea vorbeste prostii, doar ca sa te schimbe, si te minte. numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte"
si ma gandesc la ce nu e permis.la ce e interzis.la ce numesc eu : VISSS!

2 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Pai ori suntem tristi ori nu mai suntem. rolling on the floor))))))

| Nesquik_8060 a răspuns:

Ai zis ceva de genu' : " Sunt trist\a dar nu prea" laughing