| igrec005 a întrebat:

Am nevoie de sfarturi multe de la voi.Ieri 25.08.2011 am vazut la un magazin o pereche de blugi care mi-au placut in mod special si un cardigan negru, se potrivesc de minune cu tenesii pe care mi i-am luat pentru scoala.Ambele costa 90 lei, blugii 50 si cardiganul 40. Si as dori sa ma ajutati cu niste sfaturi, ca sa imi pot convinge parintii sa mi le cumpere. Ei spun ca am destule haine in sifonier dar nu le imbrac. Dar de fapt nu am asa multe cum li se pare lor. Pe timpul anului scolar nu ies dintr-o pereche de blugi, pana acestia nu mi se rup sau imi raman mici. Unele haine mi le cumpar ca trebuie sa le convina cum arata, iar eu le iau de gura lor. Iar aceste doua haine imi plac la nebunie. Va rog ajutati-ma. Va rog puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai iesi afara,si oferate sa i ajuti la treburi prin casa,mai ales la bucatarie,sau prefate suparata,nu mai manca, stai tot in pat, posibil sa obtii ce ti doresti

| LovelyKitty2 a răspuns:

Roagai foarte foarte mult spune-le ca nu pream ai ai haine intotdeauna fa o fata de catelus in fata lor ia note bune sau fa ce vor ei spune-le ca faci orice pentru hainele astea incearca sa pari trista ziua si cand te intreaba de ce sa le spui ca findca iti doresti foarte mult hainele alea si cel mai important INSISTA!
poate mergekiss
SUCCES!