| EllyEllutz a întrebat:

Am nevoie de sugestii pentru un nume de forum. Pe forum vor fi discutii despre anime-uri, manga, jocuri RPG, si alte subiecte. Dau funda puppy dog eyes (scuzati categoria sad. )

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Pai tinand cont de fatul ca e anime adica japonia poti incerca sa scrii in japoneza doar ca ar trbuii sa fi sigura ca e corect ca poate vine cineva care stie si poate greseala inseamna alceva, crede-ma eu am patit asta si nu e prea placut. Un nume nu imi vine acum in minte, dar ai putea sa faci ca si alti moderatori ale forumurilor: sa incluzi cuvantul anime in titlu sau ai putea inventa ceva mai original sa spun asa cum ar fi "an other life, my anime world". Sper ca te-am ajutat. O zi buna! Ja ne!

| a răspuns (pentru ):

Imi pare rau de graseli!

1 răspuns: