| suntXtare a întrebat:

Am nevoie de un mare ajutor, se aproprie balul bobocilor si din fericire particip si eu. Habar nu am ce sa fac la proba de talente, mentionez ca trebuie sa fac doar eu si perechea mea. Va rog ajutati-ma si pentru cel mai bun raspuns dau funda. PLEASE X_x (trebuie sa fie in special ceva amuzant dar merg si alte pareri) multumesc:*

8 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Asta depinde de tine. Daca sti canta ai putea canta o melosie usoara sau populara, cauta ceva trucuri pe net, de exemplu http://vladgrigorescu.ro/trucuri-psihologice-simple/ sau poti cauta pe google. Poti dansa, depinde cum iti place, poate cu o fata poate singur.Sau ai tu un talent mai special, poate iti place o limba straine etc

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Poti sa faci un dans sau daca nu o piesa de teatru cu viata unei fete triste sau ceva de genu

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Dans sau muzica..si eu am participatlove struck am lluat locul 2. am cantat[nu am voce]rolling on the floor pe "in jurul lumii" si am reusit..noroc!

| gRasuPCH a răspuns:

De obicei se danseaza la proba de talente... sau poti sa faci un portret daca le ai cu desenul

| razvi177 a răspuns:

In dau un pont incearca ceva de genu ce faceu si aia de romanii au talent brigada 2/3 sau cum le zicea... sa fie ea politista tu sa fii un hot mai ''prostut'' sa zic asa care se impiedica pe drum etc gasesti tu ceva... bafta

| EmoRock a răspuns:

Tu si perechea ta puteti face o coregrafie impreuna

| booy a răspuns:

Poti sa dansezi pe o melopdie in voga impreuna cu partenera sau sa canti impremuna cu partenera.

| Katii a răspuns:

Un Stand-up Comedy ar fi dragut, impreuna cu partenera ta. ceva sa prinda la public, inspira-te de la cei e la Deko Cafe, fa-i sa rada fara sa fii vulgar, fa atmosfera si vor fi ai tai happy.