| Dyana77 a întrebat:

Ziua mamei mele se apropie si eu cu tata nu stim ce sa-i luam... ar fi ceva zice tata sa-i cumparam un Samsung galaxy s 3 dar eu nu vreau deoarece e mai performant ca telefonul meu si ma deranjeaza. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Weyland a răspuns:

De ce te-ar deranja? Faci ceva mai mult cu el decât ar face mama ta?

Eu zic că e un cadou foarte frumos. Ţine minte că unde dai, de-acolo se întoarce.

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Lasă invidia! E mai important să-ți faci mama fericită.

| deeah2elen a răspuns:

O zi la spa, o zi la masaj, o geanta noua, un parfum nou ceva. daca tatal tau vreaa sa-i luati S3, care-i problema? e mama ta pana la urma, merita si dumneaei sa se rasfete!

| DomnulSarma a răspuns:

Nu are de ce sa te deranjeze cat timp este al mamei tale...ca daca mama ta vrea, puteti face schimb de telefoane oricand...bafta!